Informace pro účastníky 16. Školy hmotnostní spektrometrie

 

Příjezd a ubytování

Přímo před recepcí hotelu je možnost krátkodobého parkování pro nahlášení příjezdu na recepci a případné vyložení zavazadel. Vlastní parkoviště se nachází za hotelem, vchody do hotelu jsou umístěny mezi budovami A, B a C, D. Možnost dalšího parkování je u sportovní půjčovny Lipno Centrum. Parkování je zdarma.

Pro nedostatek zájemců o odvoz z Prahy a Brna bude zajištěn pouze odvoz z Českých Budějovic ve 12:15; autobus bude přistaven na autobusovém nádraží v Českých Budějovicích, stanoviště 33 u výstupních zastávek MHD 1, 3 a 4 na ulici Žižkova (mapa). Prosíme účastníky, kteří při registraci uvedli zájem o jakýkoliv odvoz, aby jej nejpozději do 10. září potvrdili na email roblovavendula(a)gmail.com.. V případě zpoždění volejte tel. 723 211 719. Odvoz autobusem v pátek 18. září zpět do Českých Budějovic bude zajištěn s odjezdem ve 13:00.

Jelikož před námi odjíždí jiná větší skupina, bude ubytování možné až od cca 15:00. Přístup na některé pokoje však bude možný již dříve, aktuální informace dostanete na recepci. Pro uložení zavazadel před ubytováním bude vyčleněn jeden ze salónků, kde na ně bude dohlížet služba. Na recepci hotelu je třeba vyplnit registrační lístek, který si můžete stáhnout (zde), připravit a urychlit tím celý proces ubytování. Registrace účastníků na Školu bude otevřena v neděli od 10:00.

Hotel je nekuřácký, kouření je možno jen na vyhrazených venkovních místech.

 

Stravování

            Snídaně formou švédských stolů budou podávány v čase 7:00 – 10:00.  Účastníci, kteří mají nahlášené obědy, dostanou stravenky během registrace. Obědy se podávají v restauraci od 12:00 do 13:30 (s výjimkou středy, kdy budou připraveny od 11:30 do 13:00). Účastníci požadující speciální diety se nahlásí na registraci a strava s nimi bude řešena individuálně. Večeře formou bufetu budou otevřeny od 19:00. Polední a večerní menu lze nalézt na webových stránkách Školy.

V hotelu se dále nachází samostatná restaurace s otevírací dobou 12:00 – 22:00. Lobby bar je otevřen každý den od 10:00 do 24:00.

 

Volný čas

            Hotel nabízí široké spektrum volnočasových aktivit. Pro účastníky Školy je po celou dobu pobytu zdarma vstup do Aquaparku a fitness kardiozóny. Dále je k dispozici bowling, squash, ping-pong, indoor minigolf a mnoho dalších aktivit. Cca 50 metrů od vchodu hotelu je sportovní půjčovna Lipno Centrum, kde si lze zapůjčit jízdní kola, koloběžky, elektrokola, in-line brusle apod. Hosté Wellness hotelu Frymburk mají 10% slevu.

 

Služby rodinám s dětmi

            Na hotelu je dětský koutek s kuchyňkou vybavenou mikrovlnkou (pro ohřev dětské výživy) a lednicí. Ve spolupráci s agenturou Union Angels je nabízeno také hlídání dětí. Požadavky na hlídání je třeba nahlásit předem na telefonní číslo 601 556 385, Veronika Klímová.

 

Internet

            Připojení k internetu je v celém hotelu zdarma. V kongresové části je pokrytí Wi-Fi po přihlášení a hesla, které bude uvedeno na registraci. Pro připojení k internetu v budovách A, B, C a D je k dispozici heslo na recepci hotelu. Na pokojích bloku D je možnost internetového připojení pouze kabelem.

 

 Generální partneři

 

     

    

      

     

 

      

 

              Hlavní partneři  
            
 

                                        Partneři       

            

 

     

16. Škola hmotnostní spektrometrie

je pořádána ve spolupráci s Ústavem chemie PřF MU

a je podporována z interního rozvojového projektu

Podpora mezinárodní spolupráce Masarykovy univerzity