Místo konání

16. ročník Školy hmotnostní spektrometrie proběhne stejně jako loni ve  Wellness Hotelu Frymburk, který stojí jen pár desítek metrů od břehů Lipenské přehrady. Hotel svým hostům nabízí vedle širokého spektra masáží a koupelí také solnou jeskyni, saunový svět a prostorný Aquapark. K dalším nabízeným sportovním aktivitám patří plavání, bowling, squash, spinning, fitness kardiozóna, indoor golf, 3D lovecký simulátor a podobně.

Účastníkům Školy hotel nabízí vstup do fitness kardiozóny a Aquaparku po celou dobu konání  zdarma.

 

Ubytování

Hotel nabízí následující možnosti ubytování:

jednolůžkový pokoj

1 140,- Kč/os/noc

obsazené

dvoulůžkový pokoj

   840,- Kč/os/noc

15 pokojů

rodinný pokoj - 4 postele

   740,- Kč/os/noc

2 pokoje

přistýlka

   700,- Kč/os/noc

 

přistýlka

   350,- Kč/os/noc 

pro děti 6 - 11 let

Počet volných pokojů je aktualizován podle probíhající registrace. Cena zahrnuje snídani, volný vstup do fitness kardiozóny a Aquaparku po celou dobu ubytování. Děti do 6 let neplatí ubytování při doprovodu 2 dospělých osob. U rodinného pokoje se jedná o dvě oddělené ložnice po dvou lůžkách se společnou koupelnou.

 

Doprava

Město Frymburk leží cca 200 km od Prahy na jih a cca 250 km od Brna na jihozápad. Autobusové spojení z Českého Krumlova najdete zde. Vlak do Frymburku bohužel nejezdí, pro účastníky Školy bude připravena společná autobusová doprava z/do Českých Budějovic. V případě zájmu lze uvažovat také o zajištění společné dopravy z Brna, resp. Prahy (bude upřesněno podle odpovědí v rámci registrace).

 

Stravování

Snídaně formou švédských stolů je zahrnuta v ceně ubytování. Nabídka obědů na jednotlivé dny je k dispozici zde, zvolenou variantu obědu prosím uveďte při vyplňování registrace. Cena obědu je 170,- Kč/os.

 

Služby

Parkování bude pro účastníky konference po celou dobu zdarma (130 míst). Internet je v celém hotelu také zdarma, v konferenčním sále a přilehlých prostorách pomocí Wi-Fi, na většině pokojů však pouze přes kabelovou přípojku. Po domluvě možnost hlídání dětí.

 

 

 Generální partneři

 

     

    

      

     

 

      

 

              Hlavní partneři  
            
 

                                        Partneři       

            

 

     

16. Škola hmotnostní spektrometrie

je pořádána ve spolupráci s Ústavem chemie PřF MU

a je podporována z interního rozvojového projektu

Podpora mezinárodní spolupráce Masarykovy univerzity